Parafia Św. Jana Marii Vianneya

07 kwietnia 2024

II niedziela wielkanocna

7.04.2024

1. Bóg zapłać wszystkim, którzy swoją pracą, zaangażowaniem i poświęceniem przyczynili się, by nasza świątynia była przygotowana na Święta. Tym, którzy ją sprzątali, dekorowali (budowali ciemnicę i grób pański szczególnie P. Marii Lewickiej, Krystynie Maslewskiej ks. Markowi, P. Urszuli Buraś, Sylwii Palak  ) i przygotowywali wspólne nasze świętowanie (radzie parafialnej, Pani Iwonie Szpak  dziękujemy za kwiaty. Dziękujemy Strażakom, Szafarzom, Służbie Liturgicznej, Panu Adamowi i Pani Barbarze oraz naszym Paniom Organistkom Małgorzacie i Zofii. Firmie „Zielono mi” za palmy i wierzby.
  2. W poniedziałek 8 kwietnia obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesioną z 25 marca  z racji przypadającego wtedy Wielkiego Tygodnia. Zapraszamy na mszę o 8 lub 18.00. i Apel Jasnogórski o 21.00
  3. W sobotę 13 kwietnia mamy nocne czuwanie na Jasnej Górze. Osoby chętne na wyjazd, czy to wspólny czy indywidualny, zapraszamy do zakrystii, aby się zapisać.
  4. W naszej parafii powstaje nowy krąg Kościoła domowego (formacja dla małżeństw). Najbliższe spotkanie odbędzie się 14 kwietnia (niedziela) o 16.00 na plebani, zapraszamy.
  5. Kolejna randka dla małżonków jest zaplanowana na 20 kwietnia (sobota). Szczegóły i zapisy na stronie internetowej parafii tutaj.
  6. Jutro zapraszam na godz. 19.00 do pomocy przy demontażu dekoracji świątecznych.
  7. Grupa młodzieżowa „Fides et ratio” spotyka się w każdy piątek o g.20.00. celem grupy jest formacja duchowa i intelektualna młodzieży. Ks. Marek wraz z uczestnikami serdecznie zaprasza.
  8. W tym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka śp. Anna Szkop z ul. Lipowej. Wieczny odpoczynek racz Jej dąć Panie….

Al. E. Marylskiego 5

05-825 Książenice

+48 691 443 910

kontakt@parafiaksiazenice.pl

Nr konta parafii

Bank BGŻ BNP PARIBAS

35 2030 0045 1110 0000 0257 9190

Obserwuj nas

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.